Lactovit LactoUrea regenerujący żel pod prysznic 500 ml

Lactovit LactoUrea regenerujący żel pod prysznic 500 ml

1 sklep
Marka:

Lactovit

Opinie:

Recenzje i testy Lactovit LactoUrea regenerujący żel pod prysznic 500 ml 8595059740301 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Lactovit LactoUrea, 500 ml, Żele pod prysznic dla kobiet, Żel pod prysznic Lactovit LactoUrea jest niezbędnym produktem do codziennej higieny. Łagodnie, ale dokładnie oczyszcza skórę całego ciała i dostarcza jej potrzebnego nawilżenia.Właściwości:myje skórę i usuwa zabrudzeniapozostawia skórę aksamitnie delikatną i miękkąintensywnie nawilżaprzywraca skórze uczucie komfortuodżywia i pielęgnuje skóręSposób użycia:Aplikuj po... Więcej o produkcie

19 zł
Informacje o produkcie
Lactovit LactoUrea regenerujący żel pod prysznic 500 ml

Lactovit LactoUrea, 500 ml, Żele pod prysznic dla kobiet, Żel pod prysznic Lactovit LactoUrea jest niezbędnym produktem do codziennej higieny. Łagodnie, ale dokładnie oczyszcza skórę całego ciała i dostarcza jej potrzebnego nawilżenia.Właściwości:myje skórę i usuwa zabrudzeniapozostawia skórę aksamitnie delikatną i miękkąintensywnie nawilżaprzywraca skórze uczucie komfortuodżywia i pielęgnuje skóręSposób użycia:Aplikuj po prysznicu lub kąpieli. Nanieś na skórę całego ciała, a potem spłucz ciepłą wodą. Odpowiedni do codziennego stosowania.

Reklama