Laceto SPEED OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar os

Laceto SPEED OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar os

1 sklep
Marka:

Laceto

Opinie:

Recenzje i testy Laceto SPEED OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar os 8595238809317 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Gogle narciarskie Laceto SPEED-OTG zapewnią pełnię komfortu, tak potrzebnego podczas jazdy na snowboardzie czy na nartach. Dzięki uniwersalnym oprawkom pasują na każdy kask i system Super Anti – Fog a... Więcej o produkcie

239,99 zł
Informacje o produkcie
Laceto SPEED OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar os

Gogle narciarskie Laceto SPEED-OTG zapewnią pełnię komfortu, tak potrzebnego podczas jazdy na snowboardzie czy na nartach. Dzięki uniwersalnym oprawkom pasują na każdy kask i system Super Anti – Fog a Flow Tech Venting zagwarantuje doskonale jasny obraz. Gogle LT- SPEED-OTG odbijają większość ostrego światła, co się przydaje nie tylko podczas jazdy w rejonach wysokogórskich, ale i podczas zwykłych zjazdów na stoku. Kropką nad „i” komfortu gogli jest miękka polarowa warstwa wierzchnia, która nie powoduje otarć ani odcisków na skórze. Gogle Laceto Speed-OTG mają specjalny kształt, dzięki któremu są (w odróżnieniu od standardowych gogli) przystosowane do używania wraz z okularami korekcyjnymi. Wyposażone w materiałowy pokrowiec z mikrowłókna - do transportu i czyszczenia gogli.

Reklama