Laceto SHIFT OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar UNI

Laceto SHIFT OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar UNI

1 sklep
Marka:

Laceto

Opinie:

Recenzje i testy Laceto SHIFT OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar UNI 8595238812911 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Gogle narciarskie Laceto SHIFT OTG zapewnią Ci pełnię komfortu tak potrzebnego podczas jazdy na snowboardzie lub nartach. Dzięki uniwersalnej ramie pasują na każdy kask. Systemy Super Anti – Fog i... Więcej o produkcie

299,99 zł
Informacje o produkcie
Laceto SHIFT OTG Gogle narciarskie, niebieski, rozmiar UNI

Gogle narciarskie Laceto SHIFT OTG zapewnią Ci pełnię komfortu tak potrzebnego podczas jazdy na snowboardzie lub nartach. Dzięki uniwersalnej ramie pasują na każdy kask. Systemy Super Anti – Fog i Flow Tech Venting gwarantują ostrość widzenia. Gogle SHIFT odbijają większość ostrego światła, co się przydaje nie tylko podczas jazdy w rejonach wysokogórskich, ale i podczas zwykłych zjazdów na stoku. Kropką nad „i” komfortu gogli jest miękka polarowa warstwa wierzchnia, która nie powoduje otarć ani odcisków na skórze. Dodatkowo gogle SHIFT są odpowiednie do noszenia z okularami korekcyjnymi. Do ich głównych zalet należy praktyczny system wymiany szyby. Szybki są przymocowane do oprawek przy pomocy magnesów i można je łatwo wymienić. Częścią zestawu jest zapasowa pomarańczowa soczewka z filtrem kategorii S1. Jest ona odpowiednia do jazdy na nartach w gorszych warunkach świetlnych. Ponadto gogle mają w zestawie materiałowy pokrowiec z mikrowłókna, który może służyć do transportu i ich czyszczenia.

Reklama