Laboratorio Olfattivo Zen-Zero dyfuzor zapachowy z napełnieniem 200 ml

Laboratorio Olfattivo Zen-Zero dyfuzor zapachowy z napełnieniem 200 ml

1 sklep
Opinie:

Recenzje i testy Laboratorio Olfattivo Zen-Zero dyfuzor zapachowy z napełnieniem 200 ml 2800011103442 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Laboratorio Olfattivo Zen-Zero, 200 ml, Dyfuzory zapachowe z napełnieniem Zapachy do domu, Dyfuzor zapachowy Laboratorio Olfattivo Zen-Zero stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu. Właściwości: zwiewny czysty zapach drzewny zapach... Więcej o produkcie

230 zł
Informacje o produkcie
Laboratorio Olfattivo Zen-Zero dyfuzor zapachowy z napełnieniem 200 ml

Laboratorio Olfattivo Zen-Zero, 200 ml, Dyfuzory zapachowe z napełnieniem Zapachy do domu, Dyfuzor zapachowy Laboratorio Olfattivo Zen-Zero stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu. Właściwości: zwiewny czysty zapach drzewny zapach świeży zapach Sposób użycia: Otwórz zamknięcie dyfuzora zapachowego i wlej do niego substancję aromatyczną. Zapach z dyfuzora uwalnia się stopniowo za pośrednictwem włożonych patyczków. Im więcej patyczków zanurzymy w naczynku, tym silniej będzie czuć w pomieszczeniu wonną esencję. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Reklama