Laboratorio Olfattivo Di-Vino dyfuzor zapachowy z napełnieniem 1000 ml

Laboratorio Olfattivo Di-Vino dyfuzor zapachowy z napełnieniem 1000 ml

1 sklep
Opinie:

Recenzje i testy Laboratorio Olfattivo Di-Vino dyfuzor zapachowy z napełnieniem 1000 ml 8050043465146 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Laboratorio Olfattivo Di-Vino, 1000 ml, Dyfuzory zapachowe z napełnieniem Zapachy do domu, Dyfuzor zapachowy Laboratorio Olfattivo Di-Vino stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu. Właściwości: owocowy zapach Sposób użycia: Otwórz... Więcej o produkcie

583 zł
Informacje o produkcie
Laboratorio Olfattivo Di-Vino dyfuzor zapachowy z napełnieniem 1000 ml

Laboratorio Olfattivo Di-Vino, 1000 ml, Dyfuzory zapachowe z napełnieniem Zapachy do domu, Dyfuzor zapachowy Laboratorio Olfattivo Di-Vino stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu. Właściwości: owocowy zapach Sposób użycia: Otwórz zamknięcie dyfuzora zapachowego i wlej do niego substancję aromatyczną. Zapach z dyfuzora uwalnia się stopniowo za pośrednictwem włożonych patyczków. Im więcej patyczków zanurzymy w naczynku, tym silniej będzie czuć w pomieszczeniu wonną esencję. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Reklama