Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu I. 500 ml

Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu I. 500 ml

1 sklep
Opinie:

Recenzje i testy Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu I. 500 ml 8050043462442 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Laboratorio Olfattivo Biancofiore, 500 ml, Odświeżacze powietrza Zapachy do domu, Spray do mieszkania Laboratorio Olfattivo Biancofiore za jednym naciśnięciem wypełni pomieszczenia pięknym aromatem. Dzięki jego natychmiastowemu działaniu możesz się cieszyć przyjemnym zapachem od razu w chwili, gdy tego potrzebujesz.Właściwości:kwiatowy zapachowocowy zapachSposób użycia:Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja... Więcej o produkcie

254 zł
Informacje o produkcie
Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu I. 500 ml

Laboratorio Olfattivo Biancofiore, 500 ml, Odświeżacze powietrza Zapachy do domu, Spray do mieszkania Laboratorio Olfattivo Biancofiore za jednym naciśnięciem wypełni pomieszczenia pięknym aromatem. Dzięki jego natychmiastowemu działaniu możesz się cieszyć przyjemnym zapachem od razu w chwili, gdy tego potrzebujesz.Właściwości:kwiatowy zapachowocowy zapachSposób użycia:Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja wypełniająca produkt zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Reklama

Odświeżacze powietrza Laboratorio Olfattivo

Reklama