Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu 100 ml

Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu 100 ml

1 sklep
Opinie:

Recenzje i testy Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu 100 ml 8050043460844 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Laboratorio Olfattivo Biancofiore, 100 ml, Odświeżacze powietrza Zapachy do domu, Spray do mieszkania Laboratorio Olfattivo Biancofiore za jednym naciśnięciem wypełni pomieszczenia pięknym aromatem. Dzięki jego natychmiastowemu działaniu możesz się cieszyć przyjemnym zapachem od razu w chwili, gdy tego potrzebujesz.Właściwości:owocowy zapachkwiatowy zapachSposób użycia:Spray zapachowy jest odpowiedni do niewielkich pomieszczeń. Przechowuj poza... Więcej o produkcie

165 zł
Informacje o produkcie
Laboratorio Olfattivo Biancofiore odświeżacz w aerozolu 100 ml

Laboratorio Olfattivo Biancofiore, 100 ml, Odświeżacze powietrza Zapachy do domu, Spray do mieszkania Laboratorio Olfattivo Biancofiore za jednym naciśnięciem wypełni pomieszczenia pięknym aromatem. Dzięki jego natychmiastowemu działaniu możesz się cieszyć przyjemnym zapachem od razu w chwili, gdy tego potrzebujesz.Właściwości:owocowy zapachkwiatowy zapachSposób użycia:Spray zapachowy jest odpowiedni do niewielkich pomieszczeń. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja wypełniająca produkt zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Reklama

Odświeżacze powietrza Laboratorio Olfattivo

Reklama