Apteka erotyczna

Odkryj 19 produktów według własnego wyboru 1 e-sklepu. Wybieraj spośród marek drogeria erotyczna Swix, Skivo i inne. Porównaj najlepsze ceny, promocje i rabaty. Przeczytaj dostępne recenzje i doświadczenia. Sortuj apteka erotyczna od najnowszych, najtańszych lub najlepszej jakości. Apteka erotyczna najtaniej na Diomi.pl

19 produktów
19 produktów
Swix KLISTER FIOLETOWY Klister, , rozmiar osSwix KLISTER FIOLETOWY Klister, , rozmiar os

Klister Swix KX45 fioletowy (+4°C do -2°C). Uniwersalny klister na mokry, gruby śnieg lub zmarznięty śnieg gruboziarnisty.

64,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix KLISTR CZERWONY Klistr, , rozmiar osSwix KLISTR CZERWONY Klistr, , rozmiar os

Swix klistr KX65 CZERWONY (+1°C až +5°C). Na mokry, wilgotny gruby śnieg.

64,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo OLYMPIA CZERWONY Smar do nart biegowych, , rozmiar osSkivo OLYMPIA CZERWONY Smar do nart biegowych, , rozmiar os

Smar Skivo do temperatury (0°C i wyższej). Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na śniegu drobnoziarnistym w temperaturze 0°C i wyższej.

23,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix V ZIELONY V0020 Smar na trzymanie – Swix, , rozmiar osSwix V ZIELONY V0020 Smar na trzymanie – Swix, , rozmiar os

Smar na trzymanie V20 ZIELONA Bardzo dobrze znany wosk na zimny śnieg, używany od ponad pięćdziesięciu lat, wiele razy wzbogacony o nowe elementy.

33,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix Red Special Smar na trzymanie, , rozmiar osSwix Red Special Smar na trzymanie, , rozmiar os

Smar na trzymanie Swix V0055 przeznaczony na świeży śnieg: +1°C do 0°C lub na stary i drobnoziarnisty śnieg: 0°C do -2°C.

36,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo KLISTER CZERWONY Klister do nart biegowych, , rozmiar osSkivo KLISTER CZERWONY Klister do nart biegowych, , rozmiar os

Klister Skivo do nart biegowych na śnieg gruboziarnisty – wiosenny firn (powyżej 0°C). Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na mokrym gruboziarnistym śniegu i na wiosennym firnie...

27,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo UNIVERSAL MINUS Smar do nart biegowych, , rozmiar osSkivo UNIVERSAL MINUS Smar do nart biegowych, , rozmiar os

Smar uniwersalny Skivo. Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na śniegu drobnoziarnistym w temperaturze 0°C i niższej.

23,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo OLYMPIA ZIELONY Smar do nart biegowych, , rozmiar osSkivo OLYMPIA ZIELONY Smar do nart biegowych, , rozmiar os

Smar Skivo na śnieg drobnoziarnisty (od -3°C do -10°C). Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na śniegu drobnoziarnistym w temperaturze od -3°C do -10°C.

23,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo UNIVERSAL PLUS Smar do nart biegowych, , rozmiar osSkivo UNIVERSAL PLUS Smar do nart biegowych, , rozmiar os

Smar uniwersalny Skivo. Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na śniegu drobnoziarnistym w temperaturze 0°C i wyższej.

23,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo OLYMPIA NIEBIESKI Smar do nart biegowych, , rozmiar osSkivo OLYMPIA NIEBIESKI Smar do nart biegowych, , rozmiar os

Smar Skivo na śnieg drobnoziarnisty (od 0°C do -5°C). Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na śniegu drobnoziarnistym w temperaturze od 0°C do -5°C.

23,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix Gunde Zestaw smarów, , rozmiar osSwix Gunde Zestaw smarów, , rozmiar os

Zestaw smarów Swix Gunde zawiera smary V40, V45, V55 + korek syntetyczny, całość w saszetce na zamek błyskawiczny.

134,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo KOREK Korek, beżowy, rozmiar osSkivo KOREK Korek, beżowy, rozmiar os

Korek naturalny Skivo jest przeznaczony do rozprowadzania smarów po ślizgu (70x50x40 mm).

17,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix Blue extra Smar na trzymanie, , rozmiar osSwix Blue extra Smar na trzymanie, , rozmiar os

Najpopularniejszy z serii V. Bardzo elastyczny wosk obejmujący szeroki zakres temperatury poniżej temperatury zamarzania.

36,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo KLISTER UNI TUBA Klister do nart biegowych, , rozmiar osSkivo KLISTER UNI TUBA Klister do nart biegowych, , rozmiar os

Klister Skivo do nart biegowych na śnieg gruboziarnisty w różnych temperaturach. Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na wszystkich rodzajach gruboziarnistego śniegu we wszystkich temperaturach.

27,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix Fioletowy Smar na trzymanie, , rozmiar osSwix Fioletowy Smar na trzymanie, , rozmiar os

Często stosowany smar zarówno podczas zawodów, jak również w turystyce. Jeżeli smar blue extra zacznie ślizgać należy zaaplikować cienką warstwę wosku Swix.

36,99 zł
w Sportisimo.pl
Skivo KLISTER FIOLETOWY Klister do nart biegowych, , rozmiar osSkivo KLISTER FIOLETOWY Klister do nart biegowych, , rozmiar os

Klister Skivo do nart biegowych na śnieg gruboziarnisty – mokry, stary śnieg (-3°C – +3°C). Zapewnia dobre odbicie i trzymanie nart biegowych na podejściach na mokrym gruboziarnistym, przymarzniętym i starym...

27,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix VIOLET SPECIAL Smar do nart biegowych odbiciowy, , rozmiar osSwix VIOLET SPECIAL Smar do nart biegowych odbiciowy, , rozmiar os

Popularny smar stosowany w jeździe rekreacyjnej i podczas zawodów. Jeśli niebieski smar nie gwarantuje odpowiedniej przyczepności, czas nałożyć cienką warstwę fioletowego smaru.

36,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix V0030 NIEBIESKI 45G Smar do nart biegowych, dummy, rozmiar osSwix V0030 NIEBIESKI 45G Smar do nart biegowych, dummy, rozmiar os

Kolejny uniwersalny smar na trzymanie Swix V0030 NIEBIESKI 45G. Jest odpowiedni na średnio zimny śnieg, gdy warunki do jazdy na nartach są najbardziej odpowiednie.

33,99 zł
w Sportisimo.pl
Swix KOREK Korek, jasnozielony, rozmiar osSwix KOREK Korek, jasnozielony, rozmiar os

Syntetyczny korek do nart marki Swix.

42,99 zł
w Sportisimo.pl
Wchodzisz na stronę z ograniczeniami wiekowymi!
Dołączając do tego działu, bezwarunkowo zgadzasz się i potwierdzasz, że ukończyłeś 18 lat lub 21 lat, jeśli jest to wymagane przez prawo. Jednocześnie zgadzasz się i potwierdzasz, że wchodzisz tutaj dobrowolnie i nie zezwalasz na dostęp do tej sekcji osobom niekompetentnym i nieletnim.
Nie zgadzam sięZgadzam się
W górę