3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser olej do demakijażu 200 ml

3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser olej do demakijażu 200 ml

1 sklep
Marka:

3INA

Opinie:

Recenzje i testy 3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser olej do demakijażu 200 ml 8435446407625 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser, 200 ml, Oczyszczenie skóry dla kobiet, Preparat do demakijażu 3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser doskonale usuwa z twarzy makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę miękką i czystą.Właściwości:skutecznie usuwa z twarzy makijażdoskonale rozpuszcza także makijaż wodoodpornyskóra jest w dotyku delikatna i miękkałagodnie i dokładnie... Więcej o produkcie

103 zł

Informacje o produkcie

3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser olej do demakijażu 200 ml

3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser, 200 ml, Oczyszczenie skóry dla kobiet, Preparat do demakijażu 3INA Skincare The Yellow Oil Cleanser doskonale usuwa z twarzy makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę miękką i czystą.Właściwości:skutecznie usuwa z twarzy makijażdoskonale rozpuszcza także makijaż wodoodpornyskóra jest w dotyku delikatna i miękkałagodnie i dokładnie myje całą twarzSkład:produkt wegańskiSposób użycia:Aplikuj na suchą skórę i delikatnie wmasuj opuszkami palców, by dokładnie oczyścić twarz. Dodaj trochę wody i kontynuuj masaż twarzy, aby rozpuścić makijaż i uwolnić wszelkie zanieczyszczenia z porów skóry. Potem spłucz.

Reklama

Możesz być zainteresowany

Reklama