3-poziomowa półka wisząca na przyprawy w kolorze miedzi Metaltex

3-poziomowa półka wisząca na przyprawy w kolorze miedzi Metaltex

1 sklep
Marka:

Metaltex

Opinie:

Recenzje i testy 3-poziomowa półka wisząca na przyprawy w kolorze miedzi Metaltex 8002523625335 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Jeśli porządkowanie kuchni byłoby nauką, to szwajcarski Metaltex® otrzymałby tytuł profesora. Od 1945 roku marka zajmuje się produkcją kuchennych rozwiązań z białego nierdzewnego drutu i znalazła nabywców już w 80 krajach! Ten prosty jak drut pomysł zdobył serca gospodyń domowych na całym świecie i nic dziwnego – dziedzina kuchennych porządków... Więcej o produkcie

69 zł

Informacje o produkcie

3-poziomowa półka wisząca na przyprawy w kolorze miedzi Metaltex

Jeśli porządkowanie kuchni byłoby nauką, to szwajcarski Metaltex® otrzymałby tytuł profesora. Od 1945 roku marka zajmuje się produkcją kuchennych rozwiązań z białego nierdzewnego drutu i znalazła nabywców już w 80 krajach! Ten prosty jak drut pomysł zdobył serca gospodyń domowych na całym świecie i nic dziwnego – dziedzina kuchennych porządków jest niezwykle trudna, a dobre pomysły na wagę złota! Co oferuje Metaltex®? W zasadzie to wszystko, czego zorganizowana dusza zapragnie. Ociekacze, wieszaki samoprzylepne, podwieszane półki, koszyki, wózki. Wszystko zaprojektowane tak, by ułatwić życie w kuchni. Akcesoria Metaltex® są pokryte specjalnie opracowaną powłoką Polytherm®, która jest antykorozyjna i antystatyczna.

Reklama