3-częściowy kreatywny zestaw dziecięcy WMF Cromargan® Mickey Mouse

3-częściowy kreatywny zestaw dziecięcy WMF Cromargan® Mickey Mouse

1 sklep
Marka:

WMF

Opinie:

Recenzje i testy 3-częściowy kreatywny zestaw dziecięcy WMF Cromargan® Mickey Mouse 4000530702456 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Dla naszych dzieci tylko to, co najlepsze. Niemiecka marka WMF prezentuje piękne kolekcje wykonane z najlepszych materiałów. Pozwól swojemu maluchowi wybrać motyw i czas zasiadać do stołu ♥ WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ 160-letnie doświadczenie. ✓ Niemiecka precyzja i najnowsze technologie tworzą doskonałą symbiozę. ✓ Firma produkuje naczynia i urządzenia kuchenne z... Więcej o produkcie

163 zł

Informacje o produkcie

3-częściowy kreatywny zestaw dziecięcy WMF Cromargan® Mickey Mouse

Dla naszych dzieci tylko to, co najlepsze. Niemiecka marka WMF prezentuje piękne kolekcje wykonane z najlepszych materiałów. Pozwól swojemu maluchowi wybrać motyw i czas zasiadać do stołu ♥ WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ 160-letnie doświadczenie. ✓ Niemiecka precyzja i najnowsze technologie tworzą doskonałą symbiozę. ✓ Firma produkuje naczynia i urządzenia kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dziedziczonej z pokolenia na pokolenie. ✓ Marka wie, że w kuchni ważna jest niewymagająca pielęgnacja, dlatego stara się, aby chociaż część produktów mogła być myta w zmywarce do naczyń. ✓ Ich nierdzewne garnki są sławne na całym świecie. Kochają je znani kucharze i entuzjaści gotowania.

Reklama