2in1 POTETTE plus 30 szt. woreczków inkrustowanych na POTETTE plus

2in1 POTETTE plus 30 szt. woreczków inkrustowanych na POTETTE plus

1 sklep
Materiał:

Tworzywo sztuczne

Opinie:

Recenzje i testy 2in1 POTETTE plus 30 szt. woreczków inkrustowanych na POTETTE plus 1088161541722 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Użyj jako nocnika podróżnego. Gotowy do użycia w kilku prostych krokach. Ponieważ może być tak mały, że można go mieć wszędzie. Wskazówka: Potette Już przed użyciem można napełnić kilka torebek. Wszystko, co musisz Potette zrobić, to rozłożyć go i jest natychmiast gotowy do użycia. Nieważne gdzie, nieważne kiedy. Worki do... Więcej o produkcie

70 zł

Informacje o produkcie

2in1 POTETTE plus 30 szt. woreczków inkrustowanych na POTETTE plus

Użyj jako nocnika podróżnego. Gotowy do użycia w kilku prostych krokach. Ponieważ może być tak mały, że można go mieć wszędzie. Wskazówka: Potette Już przed użyciem można napełnić kilka torebek. Wszystko, co musisz Potette zrobić, to rozłożyć go i jest natychmiast gotowy do użycia. Nieważne gdzie, nieważne kiedy. Worki do napełniania mają chłonną podstawę, dzięki czemu wszystko jest łatwe w obsłudze, nawet przy dużych ilościach płynu. Po użyciu wystarczy wyjąć worek, zawiązać go i pozbyć się go przy najbliższej okazji. Podróżowanie z małymi dziećmi nigdy nie było bardziej relaksujące. Potette jako przystawka do toalety - toaleta po drodze Po drodze natrafiasz na toalety, z którymi nie chcesz mieć zbyt wiele kontaktu, prawda? Po prostu rozłóż Potette mieszkanie i masz świetną deskę klozetową dla swojego dziecka. Twoje dziecko siedzi całkowicie bezpiecznie, może Potette się go trzymać i nie ma kontaktu z toaletą. Szczegóły dotyczące produktu: Ilość: Opakowanie 30 szt. Dopasowanie do Potette Plusa Torby wkłady składają się z materiału Folie wydzielającego nieprzyjemne zapachy neutral i posiadają chłonny rdzeń, dzięki czemu nawet większe ilości płynu mogą być łatwo wchłaniane.

Reklama