28-częściowy zestaw porcelanowych naczyń Kütahya Porselen Cracks

28-częściowy zestaw porcelanowych naczyń Kütahya Porselen Cracks

1 sklep
Opinie:

Recenzje i testy 28-częściowy zestaw porcelanowych naczyń Kütahya Porselen Cracks 8683342110624 można znaleźć w konkretnym sklepie.

Opis:

Kutahya to ekspert w dziedzinie utrzymania jakości. Komplety porcelanowych naczyń pomogą w zorganizowaniu niejednego przyjęcia, będą się nadawać na każdą okazję, ale też do użytku codziennego. Przygotuj śniadanie, obiad czy kolację w najlepszych naczyniach. Zawartość zestawu: - 6 talerzy do serwowania (średnica 27 cm), - 6 głębokich talerzy (średnica 21 cm), -... Więcej o produkcie

1690 zł

Informacje o produkcie

28-częściowy zestaw porcelanowych naczyń Kütahya Porselen Cracks

Kutahya to ekspert w dziedzinie utrzymania jakości. Komplety porcelanowych naczyń pomogą w zorganizowaniu niejednego przyjęcia, będą się nadawać na każdą okazję, ale też do użytku codziennego. Przygotuj śniadanie, obiad czy kolację w najlepszych naczyniach. Zawartość zestawu: - 6 talerzy do serwowania (średnica 27 cm), - 6 głębokich talerzy (średnica 21 cm), - 6 misek (średnica 15 cm), - 6 talerzyków deserowych (średnica 21 cm), - 2 tace do serwowania (średnica 22 cm), - 2 duże tace do serwowania (średnica 26 cm).

Reklama